profil spoločnosti

Spoznajte nás

  • Náš príbeh
  • Čo robíme
  • Naše Hodnoty
  • Zamestnanci
  • Kvalita

V roku 2005 sme sa rozhodli založiť spoločnosť, ktorá nebude kopírovať zaužívaný stereotyp výrobných spoločností, ale vytvorí silné spojenie kvalitných ľudí s bezchybnou technológiou. Po rokoch pôsobenia vieme, že išlo o správny krok. Sme presvedčení, že len splnením narastajúcich požiadaviek trhu môžeme uspokojiť potreby zákazníkov a dosiahnuť konkurencieschopnosť v progresívnom prostredí výroby.

Sme slovenská spoločnosť so zahraničným kapitálom. Zameriavame sa na výrobu a dodávku komponentov z ocele, nerezovej ocele a hliníka. Našimi zákazníkmi sú výrobcovia finálnych produktov v rôznych trhových segmentoch najmä v potravinárstve, poľnohospodárstve, automobilovom a železničnom priemysle. Všetky produkty vyrábame vo vlastnej hale na juhu Slovenska. Väčšina z nich však smeruje na zahraničné trhy.

Vieme, že kvalita produktov priamo súvisí so zlepšovaním a vzdelávaním zamestnancov. Aj preto je našou prioritou rozvíjať znalosti a úroveň kvalifikácie všetkých ľudí a tým plniť náročné medzinárodné štandardy i detailné špecifikácie zákazníkov. Stabilné zvyšovanie kvality výroby, plnenie prísnych dodacích lehôt a neustále zlepšovanie procesov sú základom našej filozofie.

 

V našej spoločnosti nájdete zohraný tím obchodníkov, technológov, nákupcov, logistov, ľudí zodpovedných za kvalitu aj výrobných zamestnancov. Každý člen tímu sa môže spoľahnúť na stabilnú podporu administratívnych pracovníkov, vďaka čomu spoločnosť funguje presne tak, ako má.

 

Kvalita našej práce vychádza z profesionálneho prístupu a nepretržitej kontroly výrobných procesov. Všetky činnosti v rámci organizácie zaznamenávame v systéme kvality, ktorý je v súlade s najnovšími špecifikáciami a požiadavkami zákazníkov.

Veríme, že úspech neprichádza trvalým znižovaním nákladov na úkor kvality, ale premysleným zlepšovaním odbornosti zamestnancov a implementáciou moderných výrobných technológií. Sme držiteľom certifikátov  DIN EN 15085-2 CL1 a EN ISO 9001:2015.